Regulamin

Czy usługa jest dostępna dla każdego?
Tak, usługa jest aktualnie dostępna dla wszystkich internautów. Wystarczy że założysz konto korzystając ze swojego adresu email.

Jakie są wymagania systemowe?
Usługa jest dostępna dla posiadaczy komputerów, tabletów, telefonów z androidem i iOS oraz pozostałych urządzeń streamujacych takich jak przystawki do TV czy systemy Smart TV. Aby w pełni wykorzystać zasoby pamiętaj o stałym połączeniu internetowym.

Jaka prędkość łącza jest wymagana?
Do płynnego korzystania z naszych zasobów zalecamy łącze o prędkości minimum 2 Mb/s. Jeżeli nie jesteś pewien jaką prędkość osiąga twój Internet możesz to sprawdzić m.in. za pośrednictwem strony speedtest.pl.

Czy korzystanie z serwisu jest bezpieczne?
Gwarantujemy użytkownikom pełną anonimowość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Informacje podawane podczas rejestracji nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Z jakimi kosztami to się wiąże?
Aktualny cennik usługi jest dostępny dopiero po zalogowaniu. Opłata jest jednorazowa, nie pobieramy od użytkowników comiesięcznych subskrypcji.

Czy ta usługa jest legalna?
Linki do wszystkich materiałów prowadzą do legalnych źródeł, na których możesz oglądać filmy i seriale oraz pobierać gry bez obaw o łamanie praw autorskich.

Czy usługa jest płatna?
Tak, dostęp do wszystkich zasobów jest płatny. Po dokonaniu zapłaty otrzymujesz dostęp do wszystkich źródeł filmów i seriali oraz gier. Lista ta jest stale poszerzana o nowe tytuły.

Jak skontaktować się z administratorem?
Aby uzyskać pomoc wystarczy kliknąć w zakładkę "Kontakt" i wypełnić formularz kontaktowy, opisując w nim szczegółowo swój problem. Zwykle na nadesłane zgłoszenia odpowiadamy w ciągu 24 godzin.